Anket

Anket Hazırlanıyor.

 

Döviz kurları

Hava durumu

Ankara

En yüksek : 27 C
En düşük : 12 C

İstanbul

En yüksek : 25 C
En düşük : 21 C

İzmir

En yüksek : 30 C
En düşük : 20 C
BÜTÜN İLLER

Duyurular

Arkeolog ve Kütüphaneci Kadroları Unvan Değişikliği Sınavı Tarihi Belli oldu - (23.04.2014 02:58:46)
Arkeolog ve kütüphaneci kadroları için yapılacak unvan değişikliği sınavı Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsünde 11/05/2014 pazar günü saat 14,30 da Ankara' da yapılacaktır. Sınav yeri ile sınava ilişkin hususlar ayrıca bakanlığımız resmi internet sitesinden (http://www.kultur.gov.tr/) duyurulacaktır. Adayların sınava fotoğraflı ve kimlik numarası bulunan bakanlık kimlik kartıyla girmeleri gerekmektedir. Bu nedenle adayların bakanlık kimlik kartı ve nufus cüzdanlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.KÜLTÜR MEMUR SEN FACEBOOK SAYFASI AÇILDI - (12.11.2013 10:34:24)
Kültür Memur-Sen Facebook sayfası hizmete açılmıştır. Sendikamızı sosyal medyadan da takip etmek isteyen üyelerimiz sayfamız adına açılmış olan sayfayı beğenerek sendikamız haberlerini bu mecradan takip edebilir.1 1

KÜLTÜR SANAT-SEN YAĞIZ HIRSIZ MİSALİ, SUÇ ÖRTME TELAŞINDA

1

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KÜLTÜR SANAT-SEN YAĞIZ HIRSIZ MİSALİ, SUÇ ÖRTME TELAŞINDA

 

 

       KESK'e bağlı Kültür Sanat-Sen, kamu görevlisi statüsünde olmayan ve sendika üyesi olabilecekler kapsamında bulunmayan misafir sanatçıları üye yapmanın suçunu, Kültür Memur-Sen'e çamur atarak örtemeye çalışmaktadır.        

 

 

       Devlet Personel Başkanlığı'nın, 'üye olamazlar' görüşüne rağmen, sendika üyelikleri süren misafir sanatçı statüsündeki çalışanlarla sayısal üstünlük elde etmeye çalışan Kültür Sanat-Sen, çalışanlara yönelik sağlayamadığı kazanımların sorumlusu olarak kendisine bakması gerekirken, yetkili olmadığımız halde, elde ettiğimiz kazanımları da sahiplenmeye çalışmaktadır.      

 

 

       Memur-Sen Konfederasyonu ve Kültür Memur-Sen, özelde kamu çalışanlarının her türlü sorununun çözümü ve hakların elde edilmesine yönelik çalışmayı ilke edinirken genelde ise insanlığın sorunlarına karşı duyarlı bir politika yürütmektedir.        

 

 

       Bu amaç doğrultusunda darbelere ve darbecilere dur demek için meydanlara inen Memur-Sen ve Kültür Memur-Sen'i, konfederasyonunun başkanı terör örgütü KCK üyeliğinden mahkumiyet almış, aynı konfederasyonun bazı sendika yöneticilerinin de tutuklu olduğu Kültür Sanat-Sen'in anlamasını ve görmesini beklemiyoruz. Yaptıkları tek şey, yavuz hırsız misali suç bastırmaya çalışmaktır. Kültür Memur-Sen olarak sendikal örgütlenmenin önündeki engellerin kaldırılmasına yönelik konfederasyonumuzla birlikte mücadele ettik, bundan sonra da etmeye devam edeceğiz. Kamu çalışanı statüsünde olmayan misafir sanatçı çalışanları üye yapmak, örgütlenmenin yolunu açmak değil, sayısal üstünlük sağlamak için hileye başvurmaktır. Başvurdukları hile ise, Devlet Personel Başkanlığı'nda açığa çıkmıştır. Açtıklarını iddia ettikleri davanın ise akıbeti belli değildir. Örgütlenmenin önündeki engelleri kaldırmak için mücadele eden Memur-Sen'in kazanımlarından biri olan 4/C'lilerin sendikalı olabileceklerine yönelik mahkeme kararından bile neredeyse kendilerine pay çıkarmak isteyen Kültür Sanat-Sen, suç üstü yakalanmışlığın verdiği psikoloji ile sağa sola saldırmakta, kendinden geçmiş bir şekilde suçlamalarda bulunmaktadır.        

 

 

       Kimin haklı, kimin haksız olduğuna hukuk karar verecektir. Kamu çalışanları ise sendikal kazanımların kim tarafından sağlandığının farkında olarak Memur-Sen'i Türkiye'nin en büyük ve yetkili konfederasyonu yapmıştır.        

 

 

       İcraat üretemeyip, laf üretenlere en iyi cevabı yine kamu çalışanlarımız vermiştir.     

 

      Kamuoyunda yanlış anlaşılmalara yol açmamak, Memur-Sen ve Kültür Memur-Sen'in haklı başarısını, kazanımlarını bir kez daha dile getirmek, beceriksizliklerini başkasına iftira atarak örtemeye çalışanları da deşifre etmek için bu açıklamamızı yapıyoruz.

Basın Açıklamamızın tamamı ektedir.

 

SAYFA  -1-

 

 

SAYFA  -2-

 

SAYFA  -3-

 

 

DÖKÜMANLARI  BİLGİSAYARINIZA İNDİRMEK İÇİN 

 

T  I  K  L  A  Y  I  N  I  Z

 

 

  NOT: DOSYAYI  İNDİRMEK  İÇİN  AÇILAN  SAYFADAKİ  BİLGİSAYAR  RESMİNİN  ALTINDAKİ YEŞİL DOWNLOAD SEKMESİNE  TIKLAYINIZ.

 

Site içi aramaEn son haberler

İstatistikler

Aktif Ziyaretçi 2
Bugün Gelen 343
Toplam Ziyaretçi 1008895

Webmail'e giriş

Kurumsal | Hukuk - Mevzuat | TeşkilatlanmaYayınlar |  GörsellerBasın Açıklamaları | Basında Biz |  Duyurular | Akif İnan Köşesi |  HaberlerLinklerZiyaretçi DefteriBaşkanın MesajıKöşe Yazılarıİletişim