Disiplin Kurulu

ŞABAN CAN DİRİKOLU - DİSİPLİN KURULU BAŞKANI

1961’de Siirt’de doğdu. İlk, orta ve Lise Öğrenimini Siirt’te tamamladı. Daha sonra Siirt Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokuluna devam etti. Halen A.Ü.İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon bölümünde öğrenimine devam etmektedir.1987 yılında Siirt İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde göreve başladı.Bu süre içinde Kültür ve Turizm Müdürlüğünün çeşitli kademelerinde görev yapmıştır. 2011 Siirt Memur-Sen İl Temsilciliği,2010 yılından itibaren Kültür Memur-Sen İl Temsilciliği görevini yürütmektedir. 04.12.2016 yılında Kültür Memur-Sen Disiplin Kurulu Başkanlığına seçilmiştir. Halen Siirt İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde Şube Müdür V.olarak görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

TARIK TURGUT - DİSİPLİN KURULU ÜYESİ

1973 Yılında Muş’un Varto İlçesinde doğdu, İlk ve orta öğrenimini Giresun da, Lise Öğrenimini Malatya Hacı Ahmet Akıncı Lisesinde tamamladı. Mersin Üniversitesi Turizm ve Otelcilik ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden Mezun oldu.1999 Yılında T.C. Ziraat Bankasında Memuriyet görevine başladı. 2002 Yılında Yalova Turizm İl Müdürlüğüne naklen ataması yapıldı. Halen Yalova İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde VHKİ kadrosunda görev yapmaktadır. Kültür Memur-Sen Yalova İl Temsilciliği görevini yürütmektedir. 04 Aralık 2016 tarihinde yapılan Kültür Memur-Sen Olağanüstü Genel Kurulunda Disiplin Kurulu Üyesi seçildi. Evli ve iki Çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

BAYRAM UZUNER - DİSİPLİN KURULU ÜYESİ

1962 yılında Samsun İli Merkez Atakum İlçesi Özören köyünde doğdu. İlkokulu köyünde, orta öğrenimini Samsun İHL’ de tamamladıktan sonra 1984 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Doğu Dilleri Bölümü Arap Dili ve Edebiyatı bölümenden1988 yılında mezun oldu. Ayrıca 2004 yılında İlahiyat Ön lisans mezunu oldu.  Bir müddet özel sektörde çalıştı. 1992’de DİB’de  İmam Hatip olarak göreve başladı. Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün 1992’de açtığı Osmanlıca El Yazması kursunu tamamlayıp 4 ay görevlendirme ile Vakıflarda çalıştı. 2005 Yılında Kültür ve Turizm Bakanlığına naklen geçti. Kastamonu Kültür ve Turizm İl Müdür Yardımcılığına atandı. Ardından Samsun Kültür ve Turizm İl Müdürlüğüne Uzman olarak, akabinde Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı ve halen bu göreve yapmaktadır. Kültür Memur-Sen Samsun il Temsilciliği görevini yürütmektedir.14 Şubat 2015 tarihinde yapılan Kültür Memur-Sen 5. Olağan Genel Kurulunda Disiplin Kurulu Üyeliği' ne seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul' da  da tekrar Disiplin Kurulu Üyeliği' ne seçildi. Arapça ve Osmanlıca bilmektedir. Evli olup bir erkek iki kız babasıdır.

MEHMET REFİK EKİNCİ - DİSİPLİN KURULU ÜYESİ

1957 yılında Batman İli, Demirpınar Köyünde doğdu. İlkokulu Demirpınar Köyü İlkokulunda, Orta Okulu Siirt'te okuduktan sonra Batman Lisesinden mezun oldu. 1983 yılında Ankara Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet Müzesinde göreve başladı. 2 yıl Ankara'da çalıştıktan sonra Batman İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü memurluğuna naklen atandı. 1996 yılında Büro Memur-Sene üye oldu. 2003 yılından bu yana Batman Kültür Memur-Sen İl Temsilciliği görevini sürdürmektedir. S 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan Kültür Memur-Sen 5. Olağan Genel Kurulunda Disiplin Kurulu Üyeliği' ne seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul' da  da tekrar Disiplin Kurulu Üyeliği' ne seçildi. Evli ve 7 çocuk babasıdır.

ESAT ESMERAY - DİSİPLİN KURULU ÜYESİ

1966 Yılında Elazığ ili Kültür Mahallesinde doğdu. İlkokulu Namık Kemal, Mezre Ortaokulunda okuduktan sonra Mehmet Akif Ersoy Lisesinden mezun oldu. Memuriyetten önce Elazığ Beton Direk ve Eltaş Kağıt Torba San.AŞ.’de çalıştı. 1992 Yılında Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü’nde memuriyete başladı. Halkoyunları, Salon Sporları Eğitmenliği, Hakemlik ve Elazığ Bölgesi Hentbol Hakemliği yaptı. 23.09.1998 tarihinde Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğünden Elazığ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne memur olarak naklen atandı. 2010 yılından itibaren Kültür Memur-Sen Antalya il Temsilciliğini yürütmekte olup 08-09 Aralık 2012 tarihinde yapılan Kültür Memur-Sen 4. Olağan Genel Kurulunda Disiplin Kurulu üyeliğine seçildi. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan genel kurulda Kültür Memur-Sen Genel Disiplin Kurulu Üyeliği' ne tekrar seçildi. 4 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul' da  da tekrar Disiplin Kurulu Üyeliği' ne seçildi  Evli ve iki çocuk babasıdır.

Yeni web sitemizi beğendinizmi?
HABER 7 SON DAKİKA