Denetim Kurulu

İDRİS SERÇE - DENETLEME KURULU ÜYESİ

1971 yılında Kayseri Develi de doğdu, İlkokulu köyünde okuduktan sonra Develi İHL den mezun oldu. İktisat Fakültesi mezunu olup halen İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. 2011 yılından itibaren Kültür Memur-Sen İstanbul İl Temsilcisi olarak görev yapmaktadır. 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Genel Kurul' da Kültür Memur-Sen Genel Başkan Yardımcılığı' na seçilmiştir. 4 Aralık 2016 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul' da tekrar Genel Başkan Yardımcısı olarak seçildi. 14 Şubat 2019 tarihinde yapılan 6. Olağan Genel Kurul'da yeniden Genel Sekreter olarak seçildi. 21 Mart 2023 tarihinde yapılan 7. Olağan Genel Kurulu’nda Denetleme Kurulu Üyeliği'ne seçildi. Serçe, evli ve 2 çocuk babası olup İngilizce ve Arapça bilmektedir.

SELAMİ ÇETİN - DENETLEME KURULU ÜYESİ

1973 yılında Isparta İli Şarkikaraağaç İlçesinde doğdu. İlk Ve Orta Öğretimi Şarkikaraağaç İlçesinde tamamladı. 1998 yılında Memuriyete Denizli İli Pamukkale İlçesi Hierapolis Müzesinde göreve başladı. 2010 yılında Isparta İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde tayinle göreve başladı. Endüstri Meslek Lisesini örgün olarak bitirdi.  Süleyman Demirel Üniversitesi Elektrik Elektronik ve Pano tasarımı bölümünü başarıyla bitirdi. Yönetici Asistanlığı eğitimini aldı. Isparta İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde teknik sorumlu olarak görev yapmaktadır. Memur-Sen Isparta engelli komisyon üyeliği görevi, Isparta Kültür Memur Sen İl Temsilci yardımcılığı ve Kültür Memur Sen İl Müdürlüğü işyeri Temsilcisi olarak görevini sürdürmektedir. 14 Şubat 2019 tarihinde yapılan 6. Olağan Genel Kurul da Disiplin Kurulu Üyeliği’ne seçildi. 21 Mart 2023 tarihinde yapılan 7. Olağan Genel Kurul’da  Denetleme Kurulu Üyeliği'ne seçildi.

 

VELİ CANER - DENETLEME KURULU ÜYESİ

1965 Yılında Denizli’nin Serinhisar İlçesine bağlı Ayaz köyünde doğdu. İlkokulu Ayaz ilkokulunda okuduktan sonra orta öğrenimini Cumhuriyet Ortaokulu ve Denizli Lisesinde yaptı. Ankara Üniversitesi DTCF Kütüphanecilik Bölümünden mezun olduktan sonra 1991 yılında Bartın İl Halk Kütüphanesinde Kütüphaneci olarak memuriyet hayatına başladı. Askerlik görevini 1993-1994 yıllarında Genelkurmay Başkanlığında yaptı. 1995-2000 yılları arasında Acıpayam İlçe Halk Kütüphanesinde görev yaptıktan sonra, 2000 yılında Denizli İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğüne kütüphaneci olarak atandı. 2003 yılında o dönem İl Halk Kütüphanesinde şef görevinde bulunan Fahri EKİNCİ’nin başkanlığında Denizli Kültür Memur-Seni oluşturarak sendikacılık faaliyetlerine başladı. 2007 yılında Kültür Memur-Sen Denizli İl temsilciliği görevini yürüttü. 09/03/2015 tarihinden itibaren Bakanlığımız Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğüne bağlı Koro Müdürlüğüne atandı. Halen İzmir Atatürk İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü ve İzmir Kültür Memur-Sen İl temsilciliği görevini yürütmektedir. 14 Şubat 2019 tarihinde 6. olağan Genel Kurul da Denetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi. 21 Mart 2023 tarihinde yapılan 7. Olağan Genel Kurul’da yeniden Denetleme Kurulu Üyeliği'ne seçildi. Veli CANER evli ve iki çocuk babasıdır.

MAHMUT ALİ ÖZCAN - DENETLEME KURULU ÜYESİ

1965 yılında Ordu da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ordu da tamamladı. 1988 yılında Adalet Bakanlığı’nda göreve başladı. 1993 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığına yatay geçiş yaparak Ordu Paşaoğlu Konağı ve Etnoğrafya Müzesine atandı. 1996 yılında Anadolu Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümü'nden mezunu oldu. Ordu Müzesinde Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni olarak görev yaptı. Halen Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Kültür Memur-Sen Genel Merkez kurucu üyesi ve 4 dönemdir denetleme kurulu üyesidir. 21 Mart 2023 tarihinde yapılan 7. Olağan Genel Kurul’da yeniden Denetleme Kurulu Üyeliği'ne seçildi.  Özcan, evli ve 2 çocuk babasıdır.

RAMAZAN BAYRAK - DENETLEME KURULU ÜYESİ

Çanakkale’nin Bayramiç İlçesine Bağlı Muratlar Köyünde 1977 yılında doğdu. İlkokulu Muratlar Köyü İlkokulunda tamamladı. Ortaokul ve Liseyi Devlet Parasız Yatılı olarak okuyup, 1994 yılında Biga İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Daha sonra Lisans Eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde, Yüksek Lisansını ise yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetiminde tamamladı. Askerliğini Marmaris Aksaz Deniz Üs Komutanlığında yaptı. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı İl Kültür ve Turizm Müdürlüklerinde; Memur, Bilgisayar İşletmeni, Folklor Araştırmacısı ve İl Müdür Yardımcılığı Kadrolarında çalıştı. Halen Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. 04.Şubat 2019 tarihinde yapılan Kültür Memur-Sen 6. Genel Kurulunda, Denetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi. 21 Mart 2023 tarihinde yapılan 7. Olağan Genel Kurul’da yeniden Denetleme Kurulu Üyeliği'ne seçildi. 2013 yılından bu yana Kültür Memur-Sen Çanakkale İl Temsilciliği görevini yürütmekte olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.dır.

HABER 7 SON DAKİKA