MEMUR-SEN YÜKSEK LİSANS İÇİN YENİ ADIM
Eklenme tarihi : 30.09.2014 10:46:10 - 4424 Okunma

Geçtiğimiz iki yılda Türkiye’nin çeşitli illerindeki üniversitelerle yaptığı anlaşmalarla 3 bine yakın üyesinin yüksek lisans yapmasını sağlayan Memur-Sen, Türkiye’nin dört bir yanında eğitim faaliyetleri yürüten Sınav Eğitim Kurumları’na ait Sınav Akademi ile yüksek lisans anlaşması yaptı. Anlaşmaya Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Metin Özer imza attı.

 

ALT 1

 

Memur-Sen Konfederasyonu’nun iki yıl önce başlattığı yüksek lisans seferberliğinde yeni bir adım atıldı. Geçtiğimiz iki yılda Türkiye’nin çeşitli illerindeki üniversitelerle yaptığı anlaşmalarla 3 bine yakın üyesinin yüksek lisans yapmasını sağlayan Memur-Sen, üyelerinin en iyi hizmeti alabilmesi için Türkiye’nin köklü ve önemli eğitim kurumlarından Sınav Eğitim Kurumları’na ait Sınav Akademi ile danışmanlık hizmeti konusunda işbirliği anlaşması yaptı. Memur-Sen Konfederasyonu’nun 800 bine yaklaşan üyesine başta yüksek lisans olmak üzere çeşitli eğitim fırsatları sunmak için kurduğu Memur-Sen Akademi önemli bir anlaşmaya imza atmış oldu.

 

ALT 2

 

Memur-Sen Genel Merkezi’nde Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Metin Özer tarafından imzalanan anlaşma gereği, Memur-Sen’in, üyelerine sunduğu başta yüksek lisans olmak üzere çeşitli eğitim hizmetlerinin planlanması ve yürütülmesi süreçlerini Sınav Akademi üstlenecek.

 

Geçtiğimiz iki yılda başka eğitim kurumlarından danışmanlık hizmeti alan Memur-Sen Akademi, yeni dönemde Türkiye’de çok sayıda şubesi ve personeliyle başarılı bir eğitim kurumu olarak kendisini kanıtlayan Sınav Akademi ile yoluna devam edecek.

 

2014-2015 GÜZ DÖNEMİ YÜKSEK LİSANS BAŞVURULARI BAŞLADI

Geçtiğimiz iki yılda Türkiye’nin çeşitli illerinde çok sayıda üniversite ile yapmış olduğu işbirliği neticesinde çok sayıda üyesine yüksek lisans hizmeti sunan Memur-Sen Akademi’de 2014-2015 Güz dönemi kayıtları başladı.

Sınırlı sayıdaki kontenjanlar ve detaylar için http://www.sinavakademi.com.tr/memursen.aspx linkini inceleyebilirsiniz. Linkteki başvuru formunu doldurmanız halinde eğitim koordinatörleri sizleri arayarak daha detaylı bilgi verecektir.

HABER 7 SON DAKİKA